baza firm, katalog firm, panorama firm

Gdzie?

STUDIO KOSMETYCZNE ALICJA Warzocha Alicja

Adres

ul. Iwaszkiewicza 22c/03
10-089 Olsztyn
NIP: 739-115-26-10
http://alicjaolsztyn.pl

Kontakt

Tel.

89 535 04 90

Kom.

698 938 247

Opis
Mapa
Obszar działalności

Opis firmy

Od 1993 r. Studio Kosmetyczne Alicja objęte jest patronatem "Thalgo", które jest jedynym autoryzowanym przedstawicielem i dystrybutorem francuskiej firmy kosmetycznej Thalgo Group.
Z radością witamy Państwa w świecie zdrowia i urody Thalgo, które od ponad 40 lat jest liderem w dziedzinie Thalassoterapii. Thalgo jest autorem wielu patentów, które zrewolucjonizowały profesjonalny rynek kosmetyczny. Wykorzystując dobroczynne działanie właściwości morskiej wody, flory i fauny, tworzy dla Państwa najwyższej klasy preparaty nagradzane za jakość i skuteczność. Produkty Thalgo wytwarzane są na bazie ziołowej i morskiej, głównie alg, które regenerują i nawilżają tkanki dzięki bogactwu witamin, aminokwasów, protein i składników mineralnych.

Składniki aktywne kosmetyków Thalgo są:
Bezpieczne - receptury certyfikowane przez Ecocert
Naturalne - sporządzone zgodnie z Kartą Cosmebio
Skuteczne – skuteczność potwierdzona w niezależnych badaniach
Neutralne – brak sztucznych barwników i zapachów.

Jako autoryzowany gabinet Thalgo dajemy Państwu gwarancję, że wszystkie zabiegi Thalgo przeprowadzamy według ścisłej procedury zabiegowej z zastosowaniem wyłącznie preparatów Thalgo. Jesteśmy szkoleni w kraju i za granicą oraz mamy zapewniony dostęp do fachowej konsultacji i poradnictwa, co do stosowania preparatów i kosmetyków.

Przeglądaj branże

Producent klipsów do wedlin Budowa domów pod klucz, remonty Izby i cechy rzemieślnicze centrum ogrodnicze, serwis kosiarek, zoologiczny Kaskady, Fontanny Runo leśne - skup, sprzedaż stal, żeliwo, metale kolorowe Car Audio, Zabezpieczenia, Nawigacje, ZAWORY STERUJĄCE, TŁUMIKI HAŁASU usługi konsultingowe ochrony środowiska Grupa Harper Importer maszyny do termoformowania Deratyzacja,dezynsekcja,dezynfekcja WYPOZYCZANIE SAMOCHODÓW Sprzątanie biur, pranie dywanów notariusze, kancelarie notarialne, Sprzątanie terenów otwartych Hotel, Noclego, Gastronomia, Pogotowie informatyczne Turustyka Klimatyzacja, wentylacja, ogrzewanie Produkcja nagłośnień estradowych ekspertyzy, rzeczoznawstwo podłóg drewnianych montaż kuchni gazowych sprzedaż internetowa,upominki,decoupage Budowlane usługi - brukarstwo Portal Firm Medycznych Domy drewniane - produkcja producent osłon przeciwsłonecznych Opakowania i pojemniki pensjonaty , wille , hotele hodowla kotów Usługi księgowe, biuro rachunkowe Drewno budowlane, drewno opałowe wanny z hydromasażem spienione tworzywa piece, kotły opony BKT.Trelleborg Sportowy i turystyczny sprzęt - wypożyczalnie Salon kosmetyczny, fryzjerski. Usługi kosmetyczne i fryzjerskie.

Firmacja.pl

Kontakt Reklama Regulamin

Panel klientów

Rejestracja
katalog firm, baza firm, panorama firm